فروشگاه تخصصی دانشجویی فروش فایلها و تحقیقات و مقالات دانشجویی

پرفروش ترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

فروشگاه تخصصی دانشجویی بیش از هزاران تحقیق دانشجویی مانند فایل های word و power point / زبانهای برنامه نویسی آماده ارائه خدمات به دانشجویان در تمام رشته ها میباشد تمام محصولات فروشگاه سالم و تضمینی و اختصاصی میباشدهر گونه مشکل در خرید و یا سوال را از طریق تلگرام اطلاع دهید پشتیبانی 24 ساعته t.me/rezanewp

تحقیق در مورد مدیریت و برنامه ریزی ورزشی

تحقیق در مورد مدیریت و برنامه ریزی ورزشی

فرمت فایل : word  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد صفحات 37 صفحه

 

 

اصولا برگزاري يك مسابقه ورزشي به يكسري پيش بيني ها ، آينده نگري ها و برنامه ريزيهايي نياز مند است . آنچه مسلم است اين است كه هيچ مسابقه اي بدون زحمت و تلاش بخوبي برگزار نخواهد شد . لذا براي برگزاري مسابقات مي بايستي برنامه ريزي صحيح و گسترده اي در تمامي ابعاد صورت گيرد تا يك مسابقه به خوبي و با كيفيت مطلوب برگزار شود .

طبيعي است برگزاري يك مسابقه رابطه مستقيمي با برنامه ريزي مدير برگزاري دارد ، يعني اينكه هر اندازه برنامه ريزي اصولي تر و دقيق تر باشد ودر ان جزئي ترين مسائل در نظر گرفته شود . به همان اندازه در كيفيت و برگزاري بهتر وشايسته تر مسابقات موثر خواهد بود بديهي است كه در برگزاري مطلوب يك مسابقه يك مدير علاوه بر برنامه ريزي مي بايستي  از تمامي امكانات و منابع انساني و مادي جهت تحقق اهداف سازماني كه همانا برگزاري مسابقه مطلوب است استفاده نمايد به عبارت ديگر بسيج امكانات مادي و بكارگيري ازنيروي انساني كار امد و مجرب براي رسيدن به هدف مشخص مهمترين وظيفه يك مدير ورزشي است .

اصولا برگزاري يك رويداد ورزشي ، فعاليت منقطع و بدون پيوسته نيست بلكه يك جريان مسمتري از عملياتهاي ويژه است كه هر يك از اين فعاليت ها در زمانهاي متفاوتي به وقوع مي پيوندد لذا در اين بحث سعي شده است تا آنجا كه ممكن است فعاليتها و عمليات هاي لازم را براي احراي يك مسابقه ورزشي به بخشها و عملياتهاي جداگانه اي تقسيم شود تا تفهيم مطالب سهلتر و آسانتر شود اگر چه تقسيم بندي آن تا حدودي مشكل مي باشد .

مديريت واداره مسابقات ورزشي مستلزم داشتن دانش ، بينش و تجربه لازم و كافي در اين زمينه است . به كار گيري مديريت صحيح نيازمند داشتن اطلاعات كافي از اين علم مي باشد .اما بديهي است كه قوه ابتكار ، خلاقيت و مديريت مدير باعث مي شود با برنامه ريزي صحيح ، آگاهانه و سازمان دهي مناسب از حداقل امكانات موجود هريك از اعضا بازده مطلوب را شاهد باشند .

الگوهاي مسابقه

براي مدير مسابقه دلايل زياد و متعددي براي سازمان دهي بازيكنان در قالب يك مسابقه وجود دارد اكثر مسابقه ها با شناسايي سطح شركت كنندگان يادر نهايت با ايجاد ساختار ممكن براي شناسايي سطح مورد استفاده قرار مي گيرند . بدون شك مدير اهداف  ديگري نيز خواهد داشت كه به واسطه قابل دسترس بودن زمان و امكانات آنها را شروع خواهد كرد .

 

 

ميزباني مسابقات :

زماني كه ناحيه اي مسئوليت ميزباني مسابقات را به عهده ميگيرد و يا فدراسيون ورزشي مورد نظر ميزبان را انتخاب مي كند در اولين گام بايد هماهنگيهاي لازم با ساير سازمانها را انجام دهد . در همين زمينه مهمترين مساله انتخاب زمان مناسب براي برگزاري مسابقات است و پس از آن بايد با توجه به موجود بودن امكانات مورد نظر شروع به برنامه ريزي دقيق و منظم  كرد وسرانجام مدير بايد نتيجه كار را به قدراسيون مربوط اعلام كند در واقع بعد از مشخص شدن اينكه يك منطقه ميزبان مسابقات است كار آن منطقه شروع خواهد شد .

سازماندهي منطقه اي :

يكي ازعوامل مهم در موفقيت برنامه ها براي اجراي مسابقات قهرماني ، اين است كه منطقه و افراد آن كمك كنند و موافق وسازگار با مسابقه باشند .

دعوت از افراد رده بالاي منطقه نظير ، شهردار ، رئيس انجمن شهر ، فرماندار ، رئيس هيات امناء ،مديران و باشگاههاي ورزشي و مديران باشگاههايي كه قادر به ارائه خدمت هستند ضروري است .

در اين مرحله بايد براي جلب توجه افراد فوق جهت همكاري و كمك و مساعدت مالي و ... سعي كند .


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,999 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file14_1907675_1130.zip109.5k

تحقیق در مورد کوهنوردی

تحقیق در مورد کوهنوردی فرمت فایل  :  word    ( لینک دانلود پایین صفحه) تعداد صفحات 128 صفحه       کوهنوردی کوهنوردی یکی از ورزش‌ها‌ یا از جمله تفریحات است. برای برخی نیز کوهنوردی به عنوان شغل اصلی یا بخش الزامی شغل اصلی است . به بالا رفتن یا پایین آمدن به صورت پیاده از ارتفاعات طبیعی کوهنوردی گفته می‌شود. کوهنوردی می‌تواند به صورت راهپیمایی،کوه روی ، کوهپ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,900 تومان

نظرسنجی

از قیمت محصولات راضی هستید؟
از قیمت محصولات راضی هستید؟
filesell filesell